16.05.2013

Wylecz swoje schorzenia przy pomocy oleju słonecznikowego

                                       

Miewasz bóle głowy, gardła, częste katary, zapalenia zatok? A może masz problemy z krążeniem, sercem, nerkami, bądź płucami? Jeśli tak, i nie wiesz, jak sobie z tym poradzić, to koniecznie spróbuj metody – może mało znanej, ale skutecznej - leczenia się przy pomocy oleju słonecznikowego! Oprócz wymienionych na początku dolegliwości, pomaga on także na wiele innych rzeczy. Ssąc olej słonecznikowy, można zlikwidować takie przypadłości, jak: 
- Bóle głowy
- Bóle zębów
- Bóle gardła
- Zapalenie oskrzeli
- Zapalenie zatok
- Zapalenie migdałków
- Próchnica
- Katar
- Przewlekłe choroby krwi
- Choroby serca
- Choroby jelit
- Choroby kobiece
- Choroby płuc
- Choroby wątrobowe
- Dolegliwości układu nerwowego
- Grzybica
- Trądzik
- Krwawienie dziąseł
- Choroby żołądkowe
- Łuszczyca

Olej słonecznikowy jest bogatym źródłem kwasów wielonienasyconych, kwasu linolowego oraz witaminy E. Opisywana tutaj kuracja nie polega jednak na spożywaniu tego oleju, lecz na płukaniu nim ust. Potocznie mówi się na to „ssanie oleju słonecznikowego”. Sposób, w jaki należy leczyć się olejem słonecznikowym, wygląda następująco: Na czczo (najlepiej z rana, przed spożyciem czegokolwiek) wziąć do ust łyżkę stołową oleju słonecznikowego. Następnie przez 10-15 minut przepuszczać go pomiędzy przednimi, dolnymi zębami (mięśnie ust wykonują przy tym ruchy takie, jak przy ssaniu, dlatego mówi się o ssaniu oleju słonecznikowego). Z początku, gdy olej znajduje się w naszych ustach, czujemy, jaki jest gęsty. Z czasem, mieszając się ze śliną i wydobywającymi się z błon śluzowych toksynami, robi się coraz rzadszy. Gdy jego rzadkość osiągnie punkt krytyczny, co wyczujemy w ustach, należy wypluć go do toalety i spuścić wodę. Pamiętajmy, żeby przypadkiem go nie połykać, ponieważ pochłonięte przezeń toksyny, pochodzące z naszego organizmu, są w nim tak stężone, że mogłoby to mieć bardzo zły wpływ na żołądek. Po wypluciu oleju z ust należy je wypłukać oraz dokładnie umyć zęby. Pamiętajmy, że kuracja ta nie zadziała z dnia na dzień, więc nie zniechęcajmy się, kiedy po jednym płukaniu dolegliwości nie znikną. By wyleczyć niektóre schorzenia potrzeba kilku dni lub tygodni, a pewne choroby mogą ustąpić dopiero po roku. Jeśli jednak chcemy przyśpieszyć działanie oleju, możemy stosować go nie tylko rano, lecz także wieczorem, przed snem, kiedy jesteśmy co najmniej trzy godziny po spożyciu posiłku.

W jaki sposób olej może leczyć? Jego ssanie pobudza błonę śluzową jamy ustnej do wydzielania toksyn, które zalegają w organizmie. Dzięki temu ciało systematycznie oczyszcza się. Oprócz tego, olej słonecznikowy stymuluje nasz układ obronny, w związku z czym organizm staje się odporniejszy.

Wiele osób nie wierzy w zdrowotne działanie oleju słonecznikowego, ponieważ naukowo jest ono trudne do wyjaśnienia. Jednak niemal wszyscy, którzy zdecydowali się wypróbować tę metodę na własnej skórze, są bardzo zadowoleni, ponieważ odkąd stosują olej, cieszą się lepszym zdrowiem. Skuteczność tego sposobu leczenia schorzeń potwierdza fakt, iż butelkę oleju słonecznikowego można nabyć bardzo tanio, a starczy ona na wiele dni kuracji - nikt więc nie zarobiłby kokosów na propagowaniu tej metody, więc po co ktokolwiek miałby to robić, jeśli rzeczywiście by nie działała?  
     Zachęcam do wypróbowania sposobu z olejem, ponieważ piętnaście minut dziennie to nie dużo, zwłaszcza, że podczas płukania można wykonywać także inne czynności, takie jak poranna gimnastyka czy przyrządzenie śniadania.
jak żyć zdrowo

4 komentarze:

 1. Polecam ssanie oleju słonecznikowego.
  Już wielokrotnie, w przypadkach chorego gardła, kaszlu, stosowałem tę metodę.
  Działa.

  OdpowiedzUsuń
 2. witam.płukam się olejem już 15 dni.na początu po płukaniu był biały a teraz mimo że płukam nim usta 30 minut jest koloru żółtawego!czy to już koniec kuracji?nie wiem co o tym sądzić?mam to przerwać?proszę o podpowiedż?

  OdpowiedzUsuń
 3. ja również polecam warto ssać

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też ssie olej ale rzepakowy tłoczony na zimno rano dwa razy po 5 minut pod rząd.Bo 15 minut to za dużo.A po za tym w pierwszych pięciu minutach to gardło się oczyszcza i to muszę wypluć. I widzę że to działa zatoki się oczyszczają.

  OdpowiedzUsuń